Strona 1 z 1

Gdzie taniej....?

: 04 mar 2018, 23:28
autor: Siara76
Witam jak w tytule proponuję zamieszczać posty o promocjach, okazjach gdzie można kupić rzeczy i produkty związane z naszym hobby od cukru po stale KO itp

Re: Gdzie taniej....?

: 05 mar 2018, 11:53
autor: wiking
Od 07.03 sklepy "netto" cukier po 1,29 limit 10kg na paragon.

Re: Gdzie taniej....?

: 05 mar 2018, 16:16
autor: Siara76
no widzisz Wiking o to chodzi dzięki :klatsch :ohmaister

Re: Gdzie taniej....?

: 05 mar 2018, 17:51
autor: kamilpl82
Biedronka od 05,03 do 10,03 cukier diament 1,45zł/opak przy zakupie 3 opak, limit 12opak na paragon.

Re: Gdzie taniej....?

: 17 mar 2018, 10:27
autor: Siara76
W lidlu cukier po 1,29 za kg bez ograniczeń :zdziwko

Re: Gdzie taniej....?

: 29 mar 2018, 21:36
autor: wiking
7 Kwietnia DIAMANT 1kg 1.29 zł w NETTO, max 10 KG,

Re: Gdzie taniej....?

: 16 kwie 2018, 13:40
autor: wiking
Carrefour od 17.04-29.04 cukier 1,49 zł https://carrefour.gazetki-promocyjne.ne ... /14055/12/

Re: Gdzie taniej....?

: 23 kwie 2018, 11:22
autor: Siara76
Tesco1 ,49 za kg bez limitu chyba do 27.04

Re: Gdzie taniej....?

: 23 kwie 2018, 13:30
autor: wiking
Sklepy Netto 24.04 cukier 1,29 limit 10kg promocja tylko jeden dzień.

Re: Gdzie taniej....?

: 23 kwie 2018, 16:22
autor: doctore
Mnie zawsze zastanawiają te promocje. Jeśli teraz cukier jest normalnie po około 2 zeta za kg to czy ten po 1,30 czy po 1,50 jest tej samej jakości. Tu mam duże wątpliwości. Przecież nikt nie dokłada do interesu. :bezradny: :Zachary:

Re: Gdzie taniej....?

: 23 kwie 2018, 16:44
autor: Siara76
Przyjdziesz kupić cukier kupisz coś jeszcze i tak zarobią i tak ...

Re: Gdzie taniej....?

: 23 kwie 2018, 17:32
autor: doctore
@siara76, to nie jest tak. Podam przykład:
Zakupiłem 2 razy papier toaletowy tej samej marki i firmy. Pierwszy po normalnej cenie a drugi w promocji. Rolka po normalnej cenie waży 115 gram a rolka w promocji 88 gram. Wnioski niech każdy wyciągnie sam.
I tak jest z wieloma pozostałymi rzeczami choć nie każdymi.

Re: Gdzie taniej....?

: 23 kwie 2018, 18:04
autor: wiking

Re: Gdzie taniej....?

: 19 maja 2018, 23:21
autor: kamilpl82
Cukier w biedronce po 1,49zł/kg z kartą biedronki, limit na paragon 30kg.

Re: Gdzie taniej....?

: 28 maja 2018, 12:32
autor: wiking
Tylko we wtorek 29.05 cukier po 1,29 limit 10 kg na paragon https://netto.pl/gazetka-netto/#

Re: Gdzie taniej....?

: 20 lip 2018, 22:00
autor: doctore
Kto ma blisko do Kauflandu i ma kartę PayBack to może się tym zainteresuje.

Re: Gdzie taniej....?

: 30 wrz 2018, 13:00
autor: kamilpl82
Superoferta weekendowa! Cukier bialy 1kg jedynie 1,45zl/szt przy zakupie 10szt (max 30szt). Oferta do 30.09 lub do wyczerpania zapasow.

Re: Gdzie taniej....?

: 18 kwie 2019, 0:38
autor: wawaldek11
I ja ciebie witam!
A kiedy będzie reklama

Re: Gdzie taniej....?

: 21 lip 2020, 19:37
autor: acurlydrug
W biedronce do 26.07 oferta dla zacieraczy koji - mąka pszenna typ 450 za 1,39 zł przy zakupie dwóch. Chyba bez limitu.

Re: Gdzie taniej....?

: 22 lip 2020, 23:46
autor: Ziojo
Jutro cukier w netto po 1,79zl limit 10kg na osobe. Da rade z 50 kg wytargac jak sie dobrze zakręcisz