Dla tych co na grubach!!!

Świąteczne, urodzinowe, itp...
Awatar użytkownika
doctore
Posty: 517
Rejestracja: 05 mar 2018, 12:20
Lokalizacja: 3 city

Dla tych co na grubach!!!

Post autor: doctore » 04 gru 2018, 8:44

Heja, czy są tu tacy co na grubach fedrują? Wszystkiego najlepszego i dobrego :35pijacy świętowania dla wszystkich górników naziemnych, podziemnych i podwodnych oby im się darzyło i aby św. Barbara nad nimi czuwała.

Awatar użytkownika
Siara76
Moderator
Posty: 490
Rejestracja: 27 lut 2018, 19:12

Re: Dla tych co na grubach!!!

Post autor: Siara76 » 04 gru 2018, 8:48

A niech mają a niech im się darzy :oklasky:

Awatar użytkownika
Spawacz
Posty: 439
Rejestracja: 27 lut 2018, 13:27
Lokalizacja: zach-pom

Re: Dla tych co na grubach!!!

Post autor: Spawacz » 04 gru 2018, 9:58

Wunglem nie pale ale ciepło mam. Smogu nie tworze bo mieszkam nad morzem. W dziurze nie siedzę bo nie musze na śląsku nie mieszkam to się nie duszę. Mimo tego życzę wszystkiego dobrego ile zjazdów do kopalni tyle samo ku górze aby się wam darzyło i pylicy nie było :okok:

defacto

Re: Dla tych co na grubach!!!

Post autor: defacto » 04 gru 2018, 11:26

Z podziękowaniem :bierle. Wam również niech się darzy i zdrowia żeby nie brakowało. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kamilpl82
Posty: 650
Rejestracja: 01 mar 2018, 15:22
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Dla tych co na grubach!!!

Post autor: kamilpl82 » 05 gru 2018, 7:17

A ja wręcz przeciwnie, kij wam w oko górnicy, to gdyby nie ja, to byście nie mieli za co świętować, to ja ten wasz urobek wywoże do klientów, a Barbórka nie dość że mi się nie należy to dodatkowo nie mogę pracować tego dnia, i jak tu żyć panowie górnicy jak żyć. :angry7
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.

https://www.alkoholeforum.pl

Awatar użytkownika
doctore
Posty: 517
Rejestracja: 05 mar 2018, 12:20
Lokalizacja: 3 city

Re: Dla tych co na grubach!!!

Post autor: doctore » 06 gru 2018, 8:22

@kamilpl82,już niedługo i będą kopalnie wygaszać.

Awatar użytkownika
kamilpl82
Posty: 650
Rejestracja: 01 mar 2018, 15:22
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Dla tych co na grubach!!!

Post autor: kamilpl82 » 06 gru 2018, 19:55

Napisałem to żartobliwi ale przywilejów mają od cholery.
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.

https://www.alkoholeforum.pl

defacto

Re: Dla tych co na grubach!!!

Post autor: defacto » 06 gru 2018, 22:02

W takim razie, jak kopalnie wygaszą, to stracisz pracę.
Więc lepiej dla nas obu, żeby one istniały jak najdłużej. Hmmm?

Awatar użytkownika
kamilpl82
Posty: 650
Rejestracja: 01 mar 2018, 15:22
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Dla tych co na grubach!!!

Post autor: kamilpl82 » 07 gru 2018, 5:55

Jakie wygasną, dla mnie kopalnie były są i będą, bo kopalnie kruszyw czy piasku to też kopalnie, a tego jest wciąż od cholery i trochę, więc bez obaw ja pracę będe miał.
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.

https://www.alkoholeforum.pl

Awatar użytkownika
Zielonka
Posty: 59
Rejestracja: 20 sie 2018, 21:30

Czarne mordy a sprawa polska

Post autor: Zielonka » 10 gru 2018, 17:34

Ciekawa dyskusja - ostatnio wszyscy okazują się wrogami węgla i górników. Osobiście za górnikami nie przepadam bo to chytra złośliwa i bezczelna nacja żyjąca z tego co wymuszą na złodziejach z rządu wmawiając im i nam przy okazji że im się coś więcej należy niż innym. Co do węgla to bronił bym go jak niepodległości. To na razie nasze jedyne sensowne energetyczne zasoby. Problemem nie jest wg mnie węgiel lecz sposób jego użytkowania.
Jakoś nikt nie zakłada kagańca na ropę i arabów co ją sprzedają a tego ich CO2 jest pół atmosfery
Wystarczy zapewne nauczyć się spalać ten węgiel lepiej niż dotychczas.Gdyby krakusy zaczęli palić od góry mieliby 10 razy mniej popiołu w powietrzu. Sam tak palę i wiem co piszę - z mojego komina nie wylatuje ŻADEN smog.
A piec po spaleniu 100kg węgla wygląda tak :
piec.jpg
piec.jpg (25.19 KiB) Przejrzano 6100 razy
Jakby rząd dołożył do prądu i nauczył elektrownie spalać lepiej węgiel bylibyśmy krajem czystym i bogatym.

ODPOWIEDZ
kuchnie warszawa opinie