Z okazji Dnia Chłopaka wiele uśmiechów, a mało złości, jak najmniej smutków, dużo radości, długich wakacji i moc słodyczy. Tego Wam dzisiaj Magda życzy...
Re: Życzenia z okazji Dnia Chłopaka
: 30 wrz 2018, 21:08
autor: kamilpl82
W imieniu męskiej części forum serdecznie dziękujemy.