Ruski Bufor ( z pompą gazową)

pako
Posty: 16
Rejestracja: 30 paź 2018, 20:59

Ruski Bufor ( z pompą gazową)

Post autor: pako » 09 lut 2023, 22:13

W końcu się doczekałem wczoraj przyszedł do mnie mój przerobiony bufor. Zamarzyłem sobie cyrkulację w buforze, myśli miałem dwie jak ją zrobić albo dać tzw wąsy , albo "opłaszczować" zewnętrzną rurę bufora. Decyzja padła na wariant drugi , gdyż w tym wariancie wewnętrzna rura kolumny ma pracować przez prawie cały proces. Narodziło się pytanie jak sprawdzić czy tą szczeliną miedzy rurą wewnętrzną a tym " płaszczem" cały czas zasysany jest alkohol i wymyśliłem sobie w niej wziernik :) efekty można zobaczyć na zdjęciach. Dziś miałbyś pierwszy proces na tym buforze , ale niestety schowałem sobie w domu tak teflon, żeby go czasami nie znaleźć :th_dash1: :th_dash1: i pierwszy test będzie jutro jak znów czegoś nie zapomnę :lach . Po weekendzie postaram się wrzucić jakieś logi z procesu oraz jakiś filmik jak mi się uda .
Ps chciałem podziękować koledze Tomek za przerobienie bufora oraz koledze szlumf i wolan za podpowiedzi jak wykonać poprawnie ten " płaszcz"
Załączniki
Środek 2.jpg
Środek 1.jpg
bufor.jpg
bufor wziernik.jpg

Awatar użytkownika
Siara76
Moderator
Posty: 491
Rejestracja: 27 lut 2018, 19:12

Re: Ruski Bufor ( z pompą gazową)

Post autor: Siara76 » 09 lut 2023, 22:22

O qrwa kosmiczna technologia

pako
Posty: 16
Rejestracja: 30 paź 2018, 20:59

Re: Ruski Bufor ( z pompą gazową)

Post autor: pako » 09 lut 2023, 22:27

Kosmicznie może wyglądać, gdyż kazałem sobie podzielić bufor w razie jakby nie działał tak jak sobie to zaplanowałem , wtedy mam możliwość usunięcia płaszcza bez problemu:)


pako
Posty: 16
Rejestracja: 30 paź 2018, 20:59

Re: Ruski Bufor ( z pompą gazową)

Post autor: pako » 16 lut 2023, 20:51

Wrzucam logi z 2 procesu. Przy około 96st szwagier wywalił korki :th_dash1:
Załączniki
logi proces 2.txt
(40.47 KiB) Pobrany 59 razy

ODPOWIEDZ
kuchnie warszawa opinie