Wspomożemy kolegę Berbelucha? Głosowanie.

Rozmowy o wszystkim oprócz polityki
Awatar użytkownika
wawaldek11
Posty: 571
Rejestracja: 09 mar 2018, 22:28
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska

Re: Wspomożemy kolegę Berbelucha? Głosowanie.

Post autor: wawaldek11 » 01 sty 2020, 18:45

Cytuję z wedlinydomowe:

DZIĘKUJĘ!!!
Udało się!!!

Dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu udało się wygrać tytuł "Hotel z Pomysłem" dla Blue Marine Mielno. Tego tytułu już dawno nie zdobył pojedynczy hotel, walka z sieciówkami nie jest łatwa.
Jednak dało się wygrać i to z ogromną przewagą. Do końca nie byłem pewien, czy konkurent nie postawi wszystkiego na jedną kartę i w ostatnim dniu nie pokaże, co potrafi. Na szczęście udało się nam wypracować taką przewagę, że konkurencja odpuściła.

Bardzo się cieszę, nie tylko z wygranej, ale przede wszystkim z Waszego wsparcia.
Poprosiłem Was o głosy, spodziewałem się, że pomożecie, ale nie oczekiwałem, że moja prośba wywoła "pospolite ruszenie". Jestem bardzo Wam wdzięczny, trochę skonsternowany, że to wszystko specjalnie "dla Zlepa", że tyle osób będzie chciało poświęcać swój czas aby mi pomóc. Tego naprawdę się nie mogłem się spodziewać. Budujące doświadczenie :thumbsup: . Mam dobry powód, aby z uśmiechem wkroczyć w Nowy Rok.
Dziękuję jeszcze raz i życzę Wam równie szerokiego uśmiechu i zadowolenia z przyjaciół jak moje :thumbsup: .

I ja dziękuję za wsparcie :38ukłon
Wszak nie od dziś wiadomo, że w kupie siła :2smiech

ODPOWIEDZ
kuchnie warszawa opinie