Nowy smartfon

Rozmowy o wszystkim oprócz polityki
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
doctore
Posty: 517
Rejestracja: 05 mar 2018, 12:20
Lokalizacja: 3 city

Nowy smartfon

Post autor: doctore » 31 maja 2019, 14:37

Jestem zmuszony kupić coś nowego mojej LP. Co polecacie w kwocie do 700 PLN?
Nie mam tu zbyt wysokich wymagań. Ważne aby dobrze działał i dobre zdjęcia robił.
W tej chwili ma SONY chyba M4 Aqua i tak w nim namieszała, ze prawie połowa rzeczy nie działa.
Co proponujecie aby mi ulżyć :0wacko2 :zmęczony:

Awatar użytkownika
Spawacz
Posty: 439
Rejestracja: 27 lut 2018, 13:27
Lokalizacja: zach-pom

Re: Nowy smartfon

Post autor: Spawacz » 31 maja 2019, 14:53

Ja i żona moja mamy szajsunga galaxy L4+ dual sim dla kochanka/kochanki. Lte prawie 6" . Topowy srajfon to nie jest bo kosztuje w granicach 650pln. Demonem predkosci tez nie jest ale ma wszystko co potrzeba i wszystko w nim dziala. Mozna go ladowac indukcyjnie. Bardzo latwy i przejzysty w obsłudze. Tylko te klawisze jakieś małe i błedow nie poprawia. Ale jest spoko. Tylko uwaga jest prawie cały ze szkła a to wiadomo co sie dzieje podczas upadku dlatego pancerne etui sie przyda. Miałem LG K10 i myslalem ze w tym przedziale cenowym nic wiecej nie można mieć ale mylilem sie szajsung jest lepsiejszy dla mnie.

Awatar użytkownika
doctore
Posty: 517
Rejestracja: 05 mar 2018, 12:20
Lokalizacja: 3 city

Re: Nowy smartfon

Post autor: doctore » 31 maja 2019, 15:06

Tak wstępnie robię przymiarki do tego szajsunga: https://www.euro.com.pl/telefony-komork ... zary.bhtml
Myślę, że jest na tę chwilę niezły.
A co wiecie (jakie macie zdanie) o Xiaomi i Nokia?

defacto

Re: Nowy smartfon

Post autor: defacto » 31 maja 2019, 15:13

Polecam Sony xperia Z2
W tej cenie zapodasz sobie używke w b dobrym stanie technicznym.
Mam go od prawie 5lat i nic się z nim nie dzieje a w dodatku możesz nagrywać i robić foto foto pod wodą.
https://allegro.pl/oferta/sony-xperia-z ... 7724266847

Awatar użytkownika
zalobik
Klub Chlora
Posty: 242
Rejestracja: 20 mar 2018, 6:12

Re: Nowy smartfon

Post autor: zalobik » 31 maja 2019, 15:45

Jak dla małżonki, to może trochę za duży ale ja proponuję Szajsung J7, 3GB ramu. Hula płynnie, robi fotki jak ta lala. Nigdy nie miałem z nim problemów, po gwarancji też.
W Euro 756 zł. Ale czy się spodoba? :niewiem
"Teoretycznie, nie ma różnicy między teorią a praktyką, ale w praktyce jest" Y.B

Awatar użytkownika
manowar
Posty: 122
Rejestracja: 10 mar 2018, 22:58

Re: Nowy smartfon

Post autor: manowar » 31 maja 2019, 20:33

doctore pisze:
31 maja 2019, 15:06
A co wiecie (jakie macie zdanie) o Xiaomi i Nokia?
Moja żona ma Xiaomi Redmi3S - ponad dwa lata - jeszcze z Chin sprowadzała. Bardzo zadowolona.
Ja mam mocno budżetowego Redmi4X - półtora roku - bardzo zadowolony
Mój ojciec miał absolutnego lowenda 6A - jemu starczyło
Kolejny telefon żony to będzie pocophone (marka xiaomi) - czyli budżetowy - dobre bebechy i rozsądna cena i na bank będzie zadowolona.
Mam też parę innych rzeczy od Xiaomi - ze wszystkich jestem zadowolony lub bardzo zadowolony.

Zaryzykuję, że Xiaomi w stosunku cena/jakość bije wszystko, co jest na rynku. Od jakiegoś czasu mają w Polsce sklepy więc rozwiązały się problemy z gwarancją. Dużo promocji jest - warto poszperać na pepper.pl

Awatar użytkownika
doctore
Posty: 517
Rejestracja: 05 mar 2018, 12:20
Lokalizacja: 3 city

Re: Nowy smartfon

Post autor: doctore » 14 cze 2019, 19:18

Dziękuję wszystkim za chęć pomocy a szczególnie kol. @manowar za szczegółowy i wyczerpujący wykład :okok:
Już w zasadzie miałem brać Xiaomi Mi A2 Lite ale w ostatniej chwili zmieniłem decyzję i poszedłem w kierunku Huawei Mate 20 Lite. Zdecydowała lepsza jakość zdjęć :zabawa

Awatar użytkownika
Spawacz
Posty: 439
Rejestracja: 27 lut 2018, 13:27
Lokalizacja: zach-pom

Re: Nowy smartfon

Post autor: Spawacz » 14 cze 2019, 22:48

Teraz to szanowna małżonka bedzie szpiegowac dla PRC..... :wyśmiewacz: ześ własna kobite pod trybunal stanu podstawil i na dlugoletnie więzienie naraził..... chyba ze to celowe zagranie z twojej strony :2smiech

Awatar użytkownika
doctore
Posty: 517
Rejestracja: 05 mar 2018, 12:20
Lokalizacja: 3 city

Re: Nowy smartfon

Post autor: doctore » 15 cze 2019, 10:21

Razem pójdziemy siedzieć do jednej celi bo ja chyba też będę mieć Huawei :zabawa :2smiech

ODPOWIEDZ
kuchnie warszawa opinie