Znaleziono 14 wyników

autor: ramzol
15 lip 2020, 7:55
Forum: Piwo
Temat: Dyniowe,z dynią,w dyni zacierane/fermentowane ?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 8153

Re: Dyniowe,z dynią,w dyni zacierane/fermentowane ?

No panie, jeszcze powiedz że w dyni butelkowaleś;))
autor: ramzol
24 wrz 2019, 17:15
Forum: Życzenia urodzinowe
Temat: ramzol
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 34066

Re: ramzol

Dziękuję bardzo za życzenia :oklasky:
autor: ramzol
21 maja 2019, 13:44
Forum: Budowa sprzętu
Temat: ALEMBIK (budowa)
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 56126

Re: ALEMBIK (budowa)

Normalnie fachowo utytrany alembik, prawie madeingaraż. Pogratulować :daumenhoh
autor: ramzol
23 kwie 2019, 9:12
Forum: Życzenia Wielkanocne
Temat: Wielkanoc 2019
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 13122

Re: Wielkanoc 2019

Wesołego po świętach. Żarcia było tyle ze nie dało sie go zapić a dzis plecy mnie bolą od leżenia :angry7
autor: ramzol
15 kwie 2019, 0:07
Forum: Kącik majsterkowicza
Temat: Dzieła spawacza na zlecenie i samowola spawalnicza.
Odpowiedzi: 83
Odsłony: 114862

Re: Dzieła spawacza na zlecenie i samowola spawalnicza.

Obecnie kolega ma niskie ceny, cukier na promocji w biedronce. Najlepszy czas na złożenie zamówienia.

PiSz na Pw bezpośrednio do niego, tak na poważnie.
autor: ramzol
14 kwie 2019, 23:55
Forum: Kącik majsterkowicza
Temat: Prasa do owoców 10l - mój pomysł
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 21747

Re: Prasa do owoców 10l - mój pomysł

Ciekawy pomysł z tymi bębnami. Masz jakieś fotki tej prasy?? Spawałeś razem czy kombinowałeś?
autor: ramzol
11 kwie 2019, 11:16
Forum: Giełda/Targowisko
Temat: Słoje, słoiki.
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 3622

Słoje, słoiki.

Mam w domu zalegające słoje po papryce i ogórkach. Na tą chwilę 3,5 lub 3,75l jakieś 20sztuk. Jak by ktoś chciał to oddam za koszty wysyłki.
Odrazu dodam ze zaglądam tutaj raz w tygodniu przy dobrych wiatrach (po grochówce). Piszcie na pw jak by co.

Z alkoholowym pozdrowieniem wujek ramzol ;))
autor: ramzol
04 kwie 2019, 13:02
Forum: Kącik majsterkowicza
Temat: Prasa do owoców 10l - mój pomysł
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 21747

Re: Prasa do owoców 10l - mój pomysł

Zajefajna. Brawa za wykonanie. Wpadła mi w ręce śruba stożkowa. Też mam w planach tylko większą 30-50l.
Kosz pewnie drewniany zrobię a teściu pospawa stelaż.
autor: ramzol
11 mar 2019, 9:53
Forum: Oferty bezterminowe
Temat: Miód
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 21176

Re: Miód

Jeśli miód jest "czysty" bez dokarmiania pszczół cukrem to cena jest :okok: Pszczoły cukrem/inwertem karmi sie na zimę, znaczy sierpień-wrzesień, tak by starczyło im do wiosny. Daje sie w granicach 10-12kg cukru na ul. Niewiele zostaje do kwietnia a bywa i tak że trzeba dokarmiać bo brakuje. Jak ps...
autor: ramzol
23 gru 2018, 14:58
Forum: Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok
Temat: Święta Bożego Narodzenia 2018
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 12570

Święta Bożego Narodzenia 2018

Rodzinnych, spokojnych, wesołych i jakich sobie byście nie życzyli, świąt bożego narodzenia, trafionych prezentów i dużo szczęścia w nowym roku.
Zeby wum drożdże zawse do minus ctyry schodziły panocki i niewiasty :bierle zycy wójek ramzol
autor: ramzol
29 paź 2018, 9:40
Forum: Życzenia urodzinowe
Temat: ramzol
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 34066

Re: ramzol

Dziękuję bardzo :38ukłon
autor: ramzol
25 wrz 2018, 11:22
Forum: Gdzie taniej
Temat: Okazja
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 10079

Re: Okazja

https://m.olx.pl/oferta/balon-gasior-bu ... nuNAm.html
Balony różne na olx. Może ktos cos trafi;)
autor: ramzol
10 wrz 2018, 11:16
Forum: Nalewki
Temat: Propolis
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 10511

Re: Propolis

Wszystko co pływa po wierzchu i zawieszone w alkoholu to resztki wosku pszczelego. Ja też stosuje nalewkę tylko robię na oko. Zaczynam wczesną jesienią i co 3 tygodnie robię pauzę na tydzień. Wypijam 10-15ml nalewki na poł szklanki wody wieczorem. W zeszłym roku jak skończyła sie nalewka i miód to m...
autor: ramzol
10 wrz 2018, 8:43
Forum: Giełda/Targowisko
Temat: Trawa żubrowa
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 9619

Re: Trawa żubrowa

Ktos cos zaoferował? Próbuje na czarnym wysępić sadzonki i ni chu. Same poznaniaki :2smiech