Znaleziono 14 wyników
- 15 lip 2020, 7:55
- Forum: Piwo
- Temat: Dyniowe,z dynią,w dyni zacierane/fermentowane ?
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 8153
Re: Dyniowe,z dynią,w dyni zacierane/fermentowane ?
No panie, jeszcze powiedz że w dyni butelkowaleś;))
- 24 wrz 2019, 17:15
- Forum: Życzenia urodzinowe
- Temat: ramzol
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 34066
Re: ramzol
Dziękuję bardzo za życzenia 
- 21 maja 2019, 13:44
- Forum: Budowa sprzętu
- Temat: ALEMBIK (budowa)
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 56126
Re: ALEMBIK (budowa)
Normalnie fachowo utytrany alembik, prawie madeingaraż. Pogratulować 
- 23 kwie 2019, 9:12
- Forum: Życzenia Wielkanocne
- Temat: Wielkanoc 2019
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 13122
Re: Wielkanoc 2019
Wesołego po świętach. Żarcia było tyle ze nie dało sie go zapić a dzis plecy mnie bolą od leżenia 
- 15 kwie 2019, 0:07
- Forum: Kącik majsterkowicza
- Temat: Dzieła spawacza na zlecenie i samowola spawalnicza.
- Odpowiedzi: 83
- Odsłony: 114862
Re: Dzieła spawacza na zlecenie i samowola spawalnicza.
Obecnie kolega ma niskie ceny, cukier na promocji w biedronce. Najlepszy czas na złożenie zamówienia.
PiSz na Pw bezpośrednio do niego, tak na poważnie.
PiSz na Pw bezpośrednio do niego, tak na poważnie.
- 14 kwie 2019, 23:55
- Forum: Kącik majsterkowicza
- Temat: Prasa do owoców 10l - mój pomysł
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 21747
Re: Prasa do owoców 10l - mój pomysł
Ciekawy pomysł z tymi bębnami. Masz jakieś fotki tej prasy?? Spawałeś razem czy kombinowałeś?
- 11 kwie 2019, 11:16
- Forum: Giełda/Targowisko
- Temat: Słoje, słoiki.
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 3622
Słoje, słoiki.
Mam w domu zalegające słoje po papryce i ogórkach. Na tą chwilę 3,5 lub 3,75l jakieś 20sztuk. Jak by ktoś chciał to oddam za koszty wysyłki.
Odrazu dodam ze zaglądam tutaj raz w tygodniu przy dobrych wiatrach (po grochówce). Piszcie na pw jak by co.
Z alkoholowym pozdrowieniem wujek ramzol ;))
Odrazu dodam ze zaglądam tutaj raz w tygodniu przy dobrych wiatrach (po grochówce). Piszcie na pw jak by co.
Z alkoholowym pozdrowieniem wujek ramzol ;))
- 04 kwie 2019, 13:02
- Forum: Kącik majsterkowicza
- Temat: Prasa do owoców 10l - mój pomysł
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 21747
Re: Prasa do owoców 10l - mój pomysł
Zajefajna. Brawa za wykonanie. Wpadła mi w ręce śruba stożkowa. Też mam w planach tylko większą 30-50l.
Kosz pewnie drewniany zrobię a teściu pospawa stelaż.
Kosz pewnie drewniany zrobię a teściu pospawa stelaż.
- 11 mar 2019, 9:53
- Forum: Oferty bezterminowe
- Temat: Miód
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 21176
Re: Miód
Jeśli miód jest "czysty" bez dokarmiania pszczół cukrem to cena jest :okok: Pszczoły cukrem/inwertem karmi sie na zimę, znaczy sierpień-wrzesień, tak by starczyło im do wiosny. Daje sie w granicach 10-12kg cukru na ul. Niewiele zostaje do kwietnia a bywa i tak że trzeba dokarmiać bo brakuje. Jak ps...
- 23 gru 2018, 14:58
- Forum: Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok
- Temat: Święta Bożego Narodzenia 2018
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 12570
Święta Bożego Narodzenia 2018
Rodzinnych, spokojnych, wesołych i jakich sobie byście nie życzyli, świąt bożego narodzenia, trafionych prezentów i dużo szczęścia w nowym roku.
Zeby wum drożdże zawse do minus ctyry schodziły panocki i niewiasty
zycy wójek ramzol
Zeby wum drożdże zawse do minus ctyry schodziły panocki i niewiasty
- 29 paź 2018, 9:40
- Forum: Życzenia urodzinowe
- Temat: ramzol
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 34066
Re: ramzol
Dziękuję bardzo 
- 25 wrz 2018, 11:22
- Forum: Gdzie taniej
- Temat: Okazja
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 10079
Re: Okazja
https://m.olx.pl/oferta/balon-gasior-bu ... nuNAm.html
Balony różne na olx. Może ktos cos trafi;)
Balony różne na olx. Może ktos cos trafi;)
Re: Propolis
Wszystko co pływa po wierzchu i zawieszone w alkoholu to resztki wosku pszczelego. Ja też stosuje nalewkę tylko robię na oko. Zaczynam wczesną jesienią i co 3 tygodnie robię pauzę na tydzień. Wypijam 10-15ml nalewki na poł szklanki wody wieczorem. W zeszłym roku jak skończyła sie nalewka i miód to m...
- 10 wrz 2018, 8:43
- Forum: Giełda/Targowisko
- Temat: Trawa żubrowa
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 9619
Re: Trawa żubrowa
Ktos cos zaoferował? Próbuje na czarnym wysępić sadzonki i ni chu. Same poznaniaki 